EST RUS ENG FIN
X

Tere tulemast Kesklinna Lasteklubisse!

PEREPÄEV 19.10

Armsad BEEBIOOTEL EMAD JA VÄIKELASTEGA PERED, ootame teid veetma tegusat sügisest hommikupoolikut reedel, 19. oktoobril kell 10.00-13.00 Väike Päike Kesklinna Lasteklubis (Tuukri 11, Tallinn).

Perepäeval osalemine on TASUTA!
Registreerimine: perepaev(ätt)lasteklubi.ee või telefonil 55 539 562.

AJAKAVA

10.00-10.30 TÖÖTUBA Lõbusad snäkid lastele – Anne Erik, Väike Päike, kokandusringi juhendaja
10.15-11.00 LOENG Mudilase unekorralduse nipid – Merit Lilleleht, Unekool, perenõustaja ja koolitaja
11.00-11.20 TÖÖTUBA Massaaž beebidele (4-6kuused), Maili Saarva, BeebiPai
11.00-11.30 TÖÖTUBA Lõbusad snäkid lastele – Anne Erik, Väike Päike, kokandusringi juhendaja
11.20-12.00 LOENG Kuidas aidata lapsel oma hirmudega toime tulla? – Kaire Talviste, Siin ja Praegu psühhoterapeut, koolitaja
11.30-12.00 VESTLUSRING Imetamise ime – Julia Kozlov, SIET, imetamisnõustaja
12.00-12.20 TREENING Beebide võimlemine 3-12kuused – Minna Pert, Väike Päike, võimlemisklubi juhendaja
12.20-12.40 TÖÖTUBA Massaaž beebidele (2-3kuused), Maili Saarva, BeebiPai

Põnevate ja vajalike toodetega ning heade pakkumistega on kohal:

Maria emme-beebi tooted. Maria sari pakub tooteid, mis on seotud rõõmsa sündmusega naise elus – lapse sünniga. Lapse ootus ja tema sünd on eriline aeg naisele. Just sellel ajal on tulevasele emale eriti vajalik harmoonia hinge ja keha vahel. Maria sari pakub kõrge kvaliteediga tooteid, mis aitavad naisel säilitada head enesetunnet ja ilu nii raseduse ajal kui ka pärast lapse sündi.

Innovative Kids OÜ eesmärgiks on pakkuda nutikaid lastetooteid, mis aitavad muuta lapsevanemaks olemise mugavamaks ja muretumaks. Valikust leiab mitmeid lapse nutule reageerivaid tooteid, unetreenereid ja palju muud huvitavat.

Zazu on Hollandi bränd, mis tegeleb laste unekvaliteedi parandamisele suunatud toodete turustamisega. Laste parem unekvaliteet tagab ka rõõmsamad vanemad!

TäisKuu on piisavalt lapsemeelne, kes vaimustub innovaatilistest, huvitavatest, värvikirevatest, kuid vajalikest ja asjalikest asjadest! Tuleme lapsi ja nende vanemaid rõõmustama eeskätt lastele mõeldud
kaupadega: elektriliste- ja jonnipunnhambaharjade, laste öko- ja veganlooduskosmeetika ja hambapastade ning nunnude plüüsist kaelapatjadega. Meil on kaasas hea ja kvaliteetne lapsesõbralik kaup!

Relaxmom Pakume klientidele erinevaid pesutooteid, riideid- mis vajalikud enne ja pärast beebiootust.

Valioravinto on Soome juhtivaid tervisetoodete ning looduslike toidulisandite tootjaid. 1960. aastal asutatud ettevõtte tegevust iseloomustab 55. aasta jooksul kogutud ulatuslik oskusteave, samuti kaasaegne tootearendus ja tehnoloogia.

Valioravinto tootevalikus on puhtast toorainest ürdi-, vitamiini- ja mineraalipreparaate, rasvhappetooteid, tervislikke toiduaineid. Mitmekülgsest valikust leiab tooteid kogu pere tervise ja üldise heaolu hoidmiseks ja toetamiseks.

Little URBY aitab väikelapse vanematel märgata ja jäädvustada erilisi hetki oma lapse igapäevaelus. Brändi sümboliseerib Urby karuke, kes on maailma avastav ja keskkonda hoidev linnabeebi.

♡ Little URBY eesmärk on luua enda ümber maailm kus oleks hea olla kõigil, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

♡ Little URBY toodete loomisel on pööratud suurt tähelepanu nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele.

Tooted:

– fotokaardid
– ennustusmäng „Mida toob tulevik“
– postkaart
– 100% orgaanilisest puuvillast body
– fotoprinter


Väikese Päikese pere

Janne Ojanurm

Lastehoiu juhataja

Jaana Rosi

Vanemhoidja

Sara Romo

Vanemhoidja - õppejuht

Merle Nõmmik

Lapsehoidja

Elen Uuk

Lapsehoidja

Karin Leevald

Lapsehoidja

Eva Nipernado

Lapsehoidja

Minna Pert

Võimlemisõpetaja

Anna-Maria Vaino

Muusikaõpetaja

Väikese Päikese sõbrad