EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Kristin Tammeoks

Minu huvideks on alati olnud liikumine, loodus ja töö lastega. Viimased neli aastat olengi läinud selles suunas, et muuta hobid tööks. Eriliselt hea meelega jagan oma vaimustust ja teadmisi liikumise kohta ka teiste huvilistega. Jooga harrastusest on välja kasvanud joogatundide juhendamine ja enda lapsega võimlemisest on saanud soov seda kogemust ka teistega jagada. Tunnen suurt rõõmu ka väikestest asjadest ja olen tänulik, et saan seda jagada oma mehe, lapse ja teiste toredate inimestega.

Lastega olen tegelenud pikalt, kuid väikelaste võimlemist olen eriti tihedalt saanud praktiseerida just viimased poolteist aastat enda lapsega. Võimlemisest ja akrobaatikast on saanud meie hea kaaslane ja hobi, mis teeb tuju heaks ja toob ilusa pika une.

Ülikoolis lõpetatud erialalt olen keskkonnakorraldaja kuid aastate jooksul olen omandanud joogaõpetaja, laste suusaõpetaja ja väikelaste võimlemisõpetaja ametid. Täiendanud end laste massaaži koolitusel ja laste ronimisinstruktori koolitus on hetkel pooleli. Alates 2015 aastast juhendan ashtanga vinyasa jooga tunde ja mäesuusatunde (erilised lemmikud on laste tunnid). 2017 aasta lisas minu tööde hulka ka väikelaste võimlemise ja peagi ka pisikeste ronimistunnid.

Lapsed on väga aus publikum ja selleks, et tund hea saaks, tuleb tõesti anda endast kõik ja olla enda parim võimalik versioon. Lastele tundi andes tuleb kasutusle võtta kogu oma kujutlusvõime ja ka kannatlikkus, et anda teadmisi edasi lähtudes nende huvidest ja lasta siis katsetada ja omandada neid kõigil isemoodi. Enda trennis pean tähtsaks, et sellest oleks lastele kasu. Õppimine ja ennekõike millegi uue omandamine toimub maksimaalselt läbi positiivse emotsiooni ja selle võimaldamine ongi minu ülesanne koostöös lapsevanemaga. Õnneks on mul kogunenud piisavalt nippe, kuidas kasulikke harjutusi mänguga siduda ja teha õppimine lõbusaks. Seega pean oluliseks, et tund on arendav, lõbus ja muidugi ohutu.