EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Küllike Tilk

Tere,

Mina olen Küllike. Olen klassiõpetaja ja lisaerialaks on inglise keel. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli 1991. aastal ja sellest ajast olen olnud ka sellel erialal tööl. Hiljem täiendasin ennast samas koolis ja sain ka põhikooli inglise keele õpetaja kutse. Hetkel töötan Viimsi Keskkoolis ja olen klassiõpetaja ning õpetan I ja II kooliastmes inglise keelt. Pisikestele olen õpetanud inglise keelt Tomi mängukoolis, kus töötasin 10 aastat ja nüüd olen inglise keele õpetaja Väikeses Päikeses. Mulle väga meeldib töö lastega, saan kohe tagasisidet, mis meeldib ja mis mitte ja see aitab tegevusi planeerida. Lapsed on vahetud ja siirad. Tundides õpime keelt läbi laulude ja mängude ja ikka nii, et silm säraks.

Olen pereinimene, mul on täiskasvanud tütar Heleen-Kristiin, kellel on juba oma pere ja kes on teinud mind väga õnnelikuks vanaemaks ning poeg Heinrich, kes õpib gümnaasiumis. Minu lemmikhobiks on koorilaul, olen laulnud mitmes kooris läbi elu. Ka praegu tegelen sellega aktiivselt ja laulan segakooris. Et lastega ikka sammu jõuaks pidada, püüan ennast ka vormis hoida. Selleks teen oma koeraga pikki jalutuskäike, sõidan rattaga ja käin Viimsi Spordiklubis.

Miks siis peaks tulema inglise keelt õppima juba enne kooli? Eks ikka selleks, et keele omandamine varajases eas on lihtne ja mänguline, põnev ja vahva.