EST RUS ENG FIN
X

PEREPÄEV 9.11

Armsad BEEBIOOTEL EMAD JA VÄIKELASTEGA PERED, ootame teid veetma tegusat sügisest hommikupoolikut reedel, 9. novembril kell 10.00-13.00 Tartu Väike Päike Lapsehoius (Tiigi 78, Tartu).

Perepäeval osalemine on TASUTA!
Registreerimine: perepaev(ätt)lasteklubi.ee või telefonil 55 539 562.

NB! Igale registreerijale kingib Organix paki porgandipulki. Kõik Organixi tooted on 100% orgaanilised ja lisaainetevabad.

Ajakava

LOENGUD-VESTLUSRINGID
10.15 – 11.15 Laste nägemisarengust sõltub edasine elu kvaliteet, Karmen Johansson, nägemisterapeut, Nägemisteraapia
11.30 – 12.15 Puudutuse võlu – massaaž beebile, Eneli Essi, Eneli lastejooga
12.20 – 13.00 Sinu keha pärast sünnitust, Helle Nurmsalu, füsioterapeut, Kõhukliinik
12.20 – 13.00 Lapseootel emme tervislik toitumine, Irina Palk, toitumisnõustaja

TÖÖTOAD ja TREENINGUD
10.00 – 10.15 Emme-beebi fitness, Alisa Jasnova, Fitwithkid
11.15 – 11.30 Beebide võimlemise mängutund, Kaisa Karlis, võimlemisõpetaja , Väike Päike
11.30 – 12.30 Lõbusad kaardid ja kingipakid, Hanna Marats, kunstiringi juhendaja

Põnevate ja vajalike toodetega ning heade pakkumistega on kohal:

Maria emme-beebi tooted. Maria sari pakub tooteid, mis on seotud rõõmsa sündmusega naise elus – lapse sünniga. Lapse ootus ja tema sünd on eriline aeg naisele. Just sellel ajal on tulevasele emale eriti vajalik harmoonia hinge ja keha vahel. Maria sari pakub kõrge kvaliteediga tooteid, mis aitavad naisel säilitada head enesetunnet ja ilu nii raseduse ajal kui ka pärast lapse sündi.

Relaxmom pakub klientidele erinevaid pesutooteid, riideid- mis vajalikud enne ja pärast beebiootust.

Norwex pakub kõrgkvaliteetseid puhastusvahendeid ja hügieenitooteid. Ettevõte kõige tuntumad tooted on uuenduslikud mikrokiudlapid ning tõhusad puhastusvahendid, mis aitavad luua tervislikumad kodud, vähendades oluliselt keemia kasutamist.

Babyboo multifunktsionaalsed katted on toodetud ja disainitud Eestis, mõeldes just meie toimekatele emadele. Babyboo kate on parim abiline imetamisel, kus iganes selleks vajadus tekib. Turvahällikattena kasutades saab beebi häirimatult oma päevaund nautida samal ajal, kui ema oma lemmiktegevusi kodust väljaspool teeb. Kate kaitseb beebit päikese, tolmu ja tuule eest. Looduslikust viskooskangast katted on mõnusalt kerged, pehmed ja väga hea õhu läbilaskvusega. Babyboo kate on tubliks abiliseks igale uuele emale ning lisa turvatundeks beebile.

Linea MammaBaby on looduslikke kehahooldustooteid pakkuv bränd. Suur osa toodetest on mõeldud just beebile ja väikelapsele, kuid valikus on sobivaid tooteid ka suurematele lastele ja täiskasvanutele. Mitmed tooted on sobilikud kogu perele.

Osili maailm on must-valge ja seal elab palju rõõmsaid loomi, kes ootavad väikeseid käekesi, mis nende ellu värve tooks. Osil viib meid igapäevasest digimaailmast põnevale ja harivale seiklusele, mille autoriks saad olla Sina ise! Osili valikus on 49 tähte, numbrit ja kirjamärki, mis on valmistatud taaskasutatud 1cm paksusest papist (re-board), olles ohutu nii kasutajatele kui loodusele. Osil on disainitud ja toodetud Eestis ning valmistatud taaskasutatud materjalist. Hea loodusele ja Sinu lapsele!
+ loe ja värvi
+ mõtle ja fantaseeri
+ õpi tähti, moodusta sõnu ja lauseid
+ täienda sõnavara
+ õpi numbreid ja arvuta
+ kaunista tuba
+ veeda perega rõõmsalt aega

Little URBY aitab väikelapse vanematel märgata ja jäädvustada erilisi hetki oma lapse igapäevaelus. Brändi sümboliseerib Urby karuke, kes on maailma avastav ja keskkonda hoidev linnabeebi.
♡ Little URBY eesmärk on luua enda ümber maailm kus oleks hea olla kõigil, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.
♡ Little URBY toodete loomisel on pööratud suurt tähelepanu nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele.
Tooted, fotokaardid, ennustusmäng „Mida toob tulevik“, postkaart, 100% orgaanilisest puuvillast body, fotoprinter.


Väikese Päikese pere