EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Kontakt

E-post: info@lasteklubi.ee
Telefon: +372 50 509 41

Tegevjuht – Grete Miilen – grete.miilen@lasteklubi.ee
Lastehoidude juht – Siret Leinpuu – siret.leinpuu@lasteklubi.ee, +372 58 439 889
Avatud suhete juht – Kristi Stahl – kristi.stahl@lasteklubi.ee
Turundus ja reklaam – Liivika Tensok – turundus@lasteklubi.ee, +372 55 539 562
Büroojuht – Marion Miilen – info@lasteklubi.ee, +372 50 509 41

Kesklinna Lastehoid, Tuukri 11, Tallinn
kesklinn@lasteklubi.ee, +372 56 897 123

Mustamäe Lastehoid, Mäealuse 2/1, Tallinn
mustamae@lasteklubi.ee, +372 58 969 049

Laagri Lastehoid, Valga 10, Laagri, Saue vald
laagri@lasteklubi.ee, +372 58 439 889

Peetri Lastehoid, Vana-Veski 20, Järveküla, Rae vald
peetri@lasteklubi.ee, +372 53 896 123

Viimsi Lastehoid, Soosepa põik 2a, Pärnamäe küla, Viimsi vald
hoid@lasteklubi.ee, +372 58 284 903

Viimsi Lasteaed, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi vald
lasteaed@lasteklubi.ee, +372 56 234 742

Tartu Lasteaed, Tiigi 78, Tartu
tartu@lasteklubi.ee, +372 58 844 713

Tartu Lastehoid, Tiigi 78, Tartu
tartuhoid@lasteklubi.ee, +372 58 873 973

Väike Päike Huvikool
huvikool@lasteklubi.ee, +372 55 547 909

Väikese Päikese pere
Grete Miilen
Tegevjuht
Kristi Stahl
Avatud suhete juht
Liivika Tensok
Turundusjuht
Marion Miilen
Büroojuht
Siret Leinpuu
Lastehoidude juht