EST RUS ENG FIN
X

Kasulik lugemine

Siin jagame teiega Väikese Päikese õpetajate kirja pandud kogemusi ja nõuandeid ning allpool leiate artikleid huvihariduse teemadel.

VÕIMELDA VÕI MITTE VÕIMELDA

Tiina-Mai Liiv, Väike Päike Lasteklubi võimlemisklubi õpetaja

Kui perre sünnib laps, tekivad verivärsketel vanematel üsna pea küsimused, et kui palju peaks temaga tegelema, et ta areneks ja kasvaks tubliks, edukaks, andekaks… Turg on neile suunatud teenuseid täis. Peale beebikoolide pakuvad meie kõige pisematele trennivõimalusi ka juba kõikvõimalikud spordiklubid. Dzuudo, ai-ki-do, karate, beebijooga, beebifit, ujumine – loetelu saaks kindlasti pikendada. Nüüd siis ikkagi kas?, miks?, kus? ja kui palju?

Loe edasi


BEEBIKOOLIDE JA HUVIRINGIDE KASULIKKUS: beebiga muusika- ja loovustundi

Juba 1kuuse lapsega saab minna ujutamis- või võimlemistundidesse, veidi vanema lapsega saab aga muusika- ja loovustundidesse. Miks peaks oma lapsega nendes tundides osalema?

Loe edasi


SUVINE LINNALAAGER – ARENG LÄBI MÄNGU

Suve lähenedes tekib igal lapsevanemal taaskord küsimus: kuidas oma lapse koolivaheaja pikki päevi tegusalt ning sisukalt täita? Osad lapsevanemad hindavad suvevaheaja juures seda, et laps saab rutiinivabalt mängida ja lõbutseda. Teiste jaoks on oluline pakkuda oma lapsele arenguvõimalusi ning õpetada uusi oskusi.

Loe edasi


Veel head lugemist huvihariduse teemadel:

Mida arvestada lapse huviringi valikul?
Lastepsühholoog: spordiga tegelemine kujundab laste isiksust.
Kuidas õpetada lapsele kohusetunnet?
Leia oma lapse huviala.


Väikese Päikese pere

Marju Saar

Huvikooli juhataja

Väikese Päikese sõbrad