EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Kaili Olgo

Tere!

Mina olen Kaili. Üles kasvanud väikses külas Jõgevamaal koos kahe õe ja hulga külalastega. Tartusse tõi mind alguses kool, hiljem armastus. Nüüd on peres kasvamas kolmeaastane poiss. Lõpetanud olen Tartu Kutsehariduskeskuse ja seal omandasin ärikorralduse eriala. On küsitud – mida Sa teed lasteaias kui võiksid teha äri?! Nimelt tegi saatus kannapöörde ja sain omale üleöö neli last, mis tõestas, et minu eriala peakski olema laste keskel. Aastal 2014, olnud aasta lapsega kodus, tekkis soov kodust väljas käima hakata ja sattusin imetoreda India poisi juurde, kes aga aasta pärast läks lasteaeda ja mina koos temaga. Nüüdseks olen olnud lasteaias aasta ning kui hommikuti räägitakse, et minnakse tööle, siis mulle meeldib öelda, et mu töö on pigem mu hobi – saab praktiliselt ellu viia oma mõtteid ja see on imeline kui lapsele meeldib teha Sinuga sama asju. Aeg-ajalt on hea isegi olla siiralt lapsemeelne.

Kui ma just lastega ei viibi, meeldib mulle cateringis töötada ja erinevatel üritustel kujundada kellegi teise pidu. See on jälle uus väljund oma ideedele ja mis on eriti tore, et ükski päev pole ühtemoodi.

Väga meeldib mulle laulmine, näitlemine ja tantsimine. Kui tekib tunne, et tahaks linnast välja, käin ma maal rahvatantsu tantsimas. Lauluviisi võtame sageli ka rühmaruumis üles. Mu huviks on  saanud ka lastefilmid ning erinevad karakterid. Olen  avastanud, et kui laps tuleb räägib Sulle mõnest tegelasest, siis on hea aru saada ja tema emotsioone jagada. Erinevaid tegelasi õpime läbi näidendite.

Meeldivate kohtumisteni 🙂