EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Liisa-Lotte Jaanisoo

Tere

Minu nimi on Liisa-Lotte, olen tegelenud mitmete hobidega, kuid ainuke mille juurde pikemalt püsima jäänud on ratsasport, millele teadusringide ja õpingute kõrvalt aega ei jagu. Veel naudin jalutuskäike looduses ja natukene oma lõbuks pildistamist.

Lõpetasin mõned aastad tagasi Viimsi Keskkooli ning hetkel jätkan õpinguid TTÜ-s Keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia erialal. Teadusringe annan teist õppeaastat. Varasemalt olen olnud abiline laste ratsalaagris ning vabatahtlikuna kaasa löönud mitmetel ratsavõistlustel.

Teadusringideni jõudsin küllalti juhuslikult, kuid olen alati olnud pigem reaalsuundade poole kalduv ning tundus huvitava võimalusena ka pisemates seda laadi huvi tekitada. Leian, et hea õpetaja suudab asjad seletada lahti lihtsate näidete abil ning teadusringi katsed just sellised ongi. Kuid teadusring on eelkõige lõbus, mitte range koolitund.

Teadusringis proovime leida koos läbi katsete vastuseid erinevatele küsimustele, näiteks miks on taevas sinine või miks me vajume bussi pidurdades ette poole. Kõiki katseid saavad lapsed ringis oma käega proovida ja kodus vanematega uuesti teha! Samuti ei puudu ringist väike teemakohane meisterdamise osa.

Heade soovidega
Liisa-Lotte Jaanisoo
Kolme Põrsakese teadusringi juhendaja