EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Minna Pert

Olen Minna ja annan Väikeses Päikeses võimlemistunde. Ma olen suur looduse ja matkamise sõber, mind ei heiduda külm ilm ega muud rasked olud looduses. Siiani olen avastanud Eestimaa imekauneid kohti ja tasapisi teen tutvust erinevate paikkondadega mujal maailmas.

Laste juurde jõudsin lasteaias töötamise ajal. Sealt sain suurema huvi laste kehalise arengu vastu, sest leian, et kõigepealt tuleb oma keha õigesti ja efektiivselt kasutama õppida, siis on palju lihtsam omandada
muid olulisi teadmisi oskusi.

Treeneritööni jõudsin pärast pilatese avastamist. Kogesin, kuidas pilatesest saadav kasu oli suur ning soovisin seda ka teistele edasi anda. Olen läbinud pilatese treenerikoolituse ning väikelaste- ja beebivõimlemisele keskendunud koolitusi.

Lisaks lasteaiatööle olen töötanud erinevates valdkondades, usun, et iga töökogemus on mind kasvatanud ja viinud lähemale õige valdkonna leidmisele.

Minu eesmärk on olla oma trennides alati täielikult kohal, jälgida tähelepanelikult iga lapse personaalset arengut ning anda toetavaid nõuandeid.