EST RUS ENG FIN
EST RUS ENG FIN

Lastehoid

Väike Päike Viimsi Lastehoid asub Pärnamäe külas, Soosepa põik 2a armsas väikeses majas. Lastehoid on eramajast hoiuks kohandatud aiaga piiratud territooriumil. Majas on üks rühm ja kolm vahvat hoidjat. Maja asub 500 m Väikese Päikese Viimsi Lasteaiast.

Meie Viimsi lastehoid on tegutsenud 2009. a sügisest, alates 2013. a kevadest oleme praeguses majas. Pikaajaline kogemus ja töö lastega on andnud võimaluse hästi areneda ning pakkuda täna kvaliteetset hoiuteenust.

  • Hoidu on oodatud silmaterad vanuses 1,3-5 aastat.
  • Lapsed saavad jääda meie hoidu pooleks või terveks päevaks 1 kuni 5 päeva nädalas.
  • Lastehoid on avatud esmaspäevast reedeni 8.00-18.00.
  • Hoius on kindel päevakava koos arendava tegevuse, õueskäikude, 3 söögikorra ja mõnusa lõunauinakuga. Loomulikult  on päevakavas ka väikese inimese tähtsaim töö – mäng.
  • Sarnaselt alusharidusele toimuvad hommikupoolikuti lastele arendavad tunnid – võimlemine (1x nädalas), muusikatund (1x nädalas), käeline tegevus, hommikuring jm põnevat.
  • Hoius tähistatakse tähtpäevi ja laste sünnipäevi.
  • Pilte lastehoiu ruumidest ja õuealast näeb pildigaleriis.
  • PäevakavaKODUKORD
Kodukorras on meie pere igapäevased kokkulepped meie töö- ja koostööpõhimõtted, maja- ja käitumisreeglid. Kodukord pdf failina loetav SIIN.

ÕPPEKAVA
Pdf failina loetav SIIN.

OMAVALITSUSTE TOETUSED LAPSEHOIU KOHATASULE
Tallinna linn ja Viimsi vald toetavad lapsevanemat otse. Lõplik kohatasu lapsevanemale sõltub kohaliku omavalitsuse toetuse määrast.

Viimsis: Kui lapsehoiu kohatasu on 325 eurot või suurem, on maksimaalne toetuse summa 260 eurot. Kui kohatasu summa on alla 325 euro, siis arvestatakse toetust 80% kohatasu summast. Rohkem infot: VIIMSI.

Tallinnas: Hüvitise määraks on koolieelse munitsipaallasteasutuse koha maksumus ühes kalendrikuus. 2019. aastal on hüvitise määraks 173,50 eurot ühes kalendrikuus ühe lapse kohta.

Hüvitist makstakse järgmiselt: 100% hüvitise määrast, kui teenuse eest on tasutud summas, mis on hüvitise pooleteisekordse määraga võrdne või sellest suurem. 50% hüvitise määrast, kui teenuse eest on tasutud summas, mis on hüvitise määraga võrdne või sellest suurem, kuid väiksem hüvitise pooleteisekordsest määrast.

Tutvu toetuste tingimustega: TALLINN

Samuti kompenseerivad lapsehoiuteenust ka teised Harjumaa vallad, mille kohta saab täpsemat infot valdade kodulehekülgedelt. Küsimuste tekkimisel oleme hea meelega abiks toetuse ja kohatasu täpse suuruse arvutamisel.

NB! Toiduraha ei kuulu kohatasu hulka ja sellele toetust ei arvestata.

Lapsehoidu registreerimine ja lisainfo: teele.altmae@lasteklubi.ee
Kontakt hoius: e-post hoid@lasteklubi.ee ja telefon 58284903

Väikese Päikese pere
Teele Altmäe
Lastehoiu juhataja, lapsehoidja, kunstiringi juhendaja
Merle Sarapuu
Lapsehoidja
Merike Valk
Lapsehoidja
Maive Lille
Muusikaõpetaja